kısa yollar Giriş
icon
icon
Sohbet Odaları

SOHBET ODALARI

Sohbet odalarına girip Sohbet etmek insanın günlük olarak motivasyonunu yükseltir ve sizi işinize daha iyi bir şekilde vermenizi sağlar. Sohbet etmek gerçekten çok güzel bir duygudur. Tanıdığınız ya da tanımadığınız insanlar ile her zaman sohbet etmek isteyebilirsiniz. Sohbet odaları olarak bir çok seçenek mevcuttur ve bunların başında Hobichat gelmektedir. Ücretsiz sohbet seçeneği ile her zaman siz kullanıcılarının hizmetinde olmuş olan bu sohbet sitesi, bundan sonra da sizlere hizmet etmeye devam edecektir. Mobil sohbet seçeneği de bulunan sohbet sitemiz her kesimden insanlar ile sizleri bu platform üzerinde buluşturuyor. Tamamen ÜCRETSİZDİR.

SOHBETİN ANLAMI

Sohbet ya da söyleşi; dostça, arkadaşça konuşarak hoş bir vakit geçirme, söyleşi, yârenlik, hasbihâl anlamına gelir. Türkçeye Arapçadan geçmiştir. Bir yazı türü olan sohbet ise; bir yazarın günlük olaylarla ilgili duygu ve düşüncelerini, okuyucusuyla konuşuyormuş gibi anlattığı yazı türüne “sohbet” denir.

 

Yazı admin Tarafından 14.11.2018 Tarih, Saat 10:37 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Sohbet Odaları” için bir cevap

  1. Ümit Meriç dedi ki:

    Sohbet odaları gerçekten çok harika bir seçim. Hobichat.net ile bu seçimin ne kadar doğru bir karar olduğunu anladım ve sohbet için bu siteyi seçtim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
sohbet odaları geveze.org ayva

Sohbet